Dzień dobry,

nazywam się Aleksandra Wawrzyniak, jestem kosmetologiem, absolwentką renomowanej, cieszącej się dobrą opinią Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody
i Edukacji w Poznaniu oraz absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie pogłębiałam swoją wiedzę odnośnie produktów kosmetycznych.

Z pasji do zawodu oraz miłości do piękna swoje doświadczenie i umiejętności zdobywałam pracując przez 8 lat w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej w Poznaniu, jednocześnie systematycznie inwestując w rozwój moich kompetencji zawodowych. Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną biorąc udział w licznych szkoleniach praktycznych i specjalistycznych kursach. Śledzę również nowości w kosmetologii. Dlatego też z pasji do zawodu kosmetologa, zdobytego doświadczenia i miłości do piękna postanowiłam stworzyć swój gabinet – miejsce, gdzie do każdego klienta podchodzę z dużą indywidualnością, staram się gwarantować moim klientom pełną satysfakcję i widoczne efekty zabiegów, swoją ofertę dostosowuję na bieżąco do potrzeb klientów.

Mój gabinet to miejsce, gdzie oprócz dbania o wygląd zewnętrzny dbam również o harmonię wewnętrzną moich klientów. Jeśli chcą państwo dowiedzieć się więcej zapraszam do zapoznania się z moją ofertą zabiegów i skorzystania z oferowanych przeze mnie usług. Moją ulubioną dziedziną są zabiegi medycyny estetycznej. Dołożę wszelkich starań aby spełnić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszam.

Pozostańmy w kontakcie
Dane firmy
Znajdź nas
Śledź nas

skontakuj się

Odezwiemy się do Ciebie zaraz po otrzymaniu wiadomości